Nem ve Rutubete Karşı Su Yalıtım ile İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Ücretsiz Keşif

Nem ve Rutubete Karşı Su Yalıtım

Toprak ile temas halindeki zemin kat duvarlarında 70-80 cm yüksekliğe kadar görülen rutubet, tuz kusmaları, çiçeklenme, boya kabarmaları ve nemlenmelere karşı dünya çapında patentli KÖSTER Crisin Concentrated uygulanmaktadır. Duvara delinen deliklere monte edilen küçük şişeler ile uygulanan KÖSTER Crisin Concentrated, 72 saat içinde duvar tarafından emilir. KÖSTER Crisin Concentrated reçinesi duvarın kapiler hareket ile su emmesini önlemekte ve duvar içten dışa doğru kurumaktadır. Özellikle zemin katlardaki duvar, perde beton ve kolonların suyun zararlı etkilerine karşı korunması yapının sağlamlığı açısından önem taşımaktadır. Sistem delikli ve dolu tuğla, beton, briket ve gazbetondan imal edilmiş duvarlara uygulanabilmektedir.

Uygulama Şekli: Nem ve rutubet binalarda en çok görünen su yalıtım problemlerinin başında gelmektedir Toprak seviyesinde olan ve zemin döşemesinde su izolasyon olmayan yapıların suyun yükselmesi ile rutubet problemleri görünmektedir. KÖSTER Crisin sistemi yerden 10-15 cm yukarısından delikler açılarak Crisin sıvısının yaklaşık 7 gün süre ile duvar içerisine uygulanması ile yapılır. Crisin uygulamasından sonra KÖSTER Sainerputz yalıtım sıvası ile rutubetlerde çözüm alınmaktadır.

UYGULAMA ÖNCESİ

UYGULAMA AŞAMASI

UYGULAMA SONRASI

NEM VE RUTUBET SORUNLARINDA KÖSTER SU YALITIM İLE KESİN ÇÖZÜM

Köster Crisin 76

Kolon ve duvarlarda yükselen neme karşı yalıtım sistemi

Köster Sanierputz

Nem ve rutubet için izolasyon sıvası

NEM, RUTUBET VE KÜFLENME PROBLEMLERİ İÇİN KÖSTER SU YALITIM UYGULAMALARI

Toprak seviyesi ile aynı kotta olan giriş katlarda, yani toprak içerisinde olmayan duvarlarda oluşan yerden yükselen nem ve rutubet problemleri için kesin ve etkili çözüm Köster Crisin sistemi ile çözüm bulunmaktadır. Köster Crisin sistemi zemin yükselmesinden oluşan nem ve rutubet sorunları kalıcı çözüm getiren tek patentli sistemdir.

Bayiliklerimiz

Sektöründe lider olan firmaların uygulama ve malzeme satış bayiliği yapılmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Nem ve Rutubet Su Yalıtımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Toprak seviyesi altında olmayan bütün duvarlarda kullanılır. Toprak seviyesi ile aynı seviyede olup duvarların zeminden yani alttan gelen su ve nemin çözümü için kullanılmaktadır.
Bodrum katlarda uygulama yapılmaz. Çünkü bodrum katlar suyun duvarın arkasında toprak dolgudan alırlar. Nem ve rutubet su yalıtım uygulaması sadece zeminden gelen suların önlenmesinde uygulanmaktadır.

Yaşam Alanlarınızda Su Yalıtımına mı İhtiyacınız Var?

İletişim ve Bilgi İçin

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Ad *
Soyad *
E-Posta *
Telefon

Konu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?