Gizli Dere Su Yalıtımı ile İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Keşif ve Teklif

Gizli Dere Su Yalıtımı

Gizli dere su yalıtım uygulamaları, çatı sisteminin en önemli uygulama kalemlerinden biridir. Gizli dere su yalıtım uygulamları sürme esaslı su yalıtım ürünleri kullanılarak eksiz ve derzsiz su yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. Uygulama yerine göre bitüm esaslı su yalıtım ürünleri, çimento esaslı su yalıtım ürünleri, poliüretan esaslı su yalıtım ürünleri veya akrilik ürünler olmak üzere çok sayıda farklı su yalıtım ürünleri kullanılarak çözüm sağlanmaktadır.

Gizli dere su yalıtım uygulamalarında problemsiz bir çözüm sağlamak için en önemli unsur zemin hazırlığı ve ek olmadan yapılan su yalıtım uygulama yapılmasıdır. Gizli dere su yalıtım problemlerinde en fazla akıntı sorunu yaşanan noktalar ise köşe dip noktalarıdır. Mevcut gizli dere yüzeyinde su birikintisi olamaması gerekmektedir. Bu yüzden köşe noktaların yapısal tamir harcı ile pahlanması veya pah bandı kullanılarak pah uygulama yapılması çok önemlidir. Gizli dere su yalıtımı yapılmadan önce yağmur suyunun birikme yapmadığından emin olmak gerekmektedir. Gizli derelerin projelendirilme safhasında çatı alanından alacağı yağmur suyunu yeryüzüne gönderebilecek kapasitede ve boyutlarında olması gerekmektedir.

UYGULAMA ÖNCESİ

UYGULAMA AŞAMASI

UYGULAMA SONRASI

Son Yapılan Gizli Dere Su Yalıtım Uygulamalarımız

Su yalıtım uygulamlarımızdan örneklerin bulunduğu projelerimize göz atmak isteyebilirsiniz

Daha Fazla Gönderi Yükle
Bütün Uygulamalarımız

Bayiliklerimiz

Sektöründe lider olan firmaların uygulama ve malzeme satış bayiliği yapılmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Gizli Dere Su Yalıtımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Gizli dereler çatı kaplamanın etrafında bulunan, genellikle betondan yapılan, çatı yüzeyindeki suların uzaklaştırılması için kullanılan yapılaradır. Yanlış malzeme seçimi ve hatalı su yalıtım uygulama sonrasında binada en çok problemlerin görüldüğü yapı elamanıdır.
Gizli dereler boyut olarak ve ulaşımdan kaynaklı binalarda en zor su yalıtım uygulaması yapılan bölgelerdir. Bu bölgelerde uygulama işçiliği daha rahat olan ürünlerden seçim yapmak gerekir. Gizli dere boyunca ek oluşturulmadan sürme esaslı ürünler, gizli derelerde kesin ve en az hata ile çözüm üretilen yapı malzemeleridir. Kullanılacak olan malzemenin esnek ve güneş ışınlarına dayanımlı olması gereklidir.

Metal gizli derelerdede çözüm üretilmektedir. Uygulama yerinin cinsine göre uygun malzemeler seçilerek garantili ve kesin çözümler üretilmektedir.

Gizli Dere Su Yalıtım Uygulamasına mı İhtiyacınız Var?

İletişim ve Bilgi İçin

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Ad *
Soyad *
E-Posta *
Telefon

Konu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?