Küf Önleyici Boya İle Su Yalıtım İle İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Küf Önleyici Boya İle Su Yalıtım Uygulamaları

Daire içlerinde küf oluşumu sıcaklık farklarından ve havasızlıtan oluşmaktadır. Kullanılan küf önleyici sistemler küf oluşumunu en aza indirerek yeterli havalandırma ve sıcaklık farklarının en aza indirilmesi ile beraber çözüm bulmaktadır.

Uygulama Şekli: Uygulama Şekli: Küflü yüzeylerin ıslak bez ile kaba temizliği yapıldıktan sonra Köster Küf Temizleme Losyonu ile temizlik yapılarak kurumaya bırakılır. 24 sat sonra aynı uygulama yeniden yapılır ve kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra Köster Anti küf boyası ile boya işlemi yapılır. Anti küf boyasının kurumasından sonra istenilen renkte diğer boyalar ile uygulama yapılabilinir.

Küf Önleyici Boya

Uygulama Öncesi

Küf Önleyici Boya

Uygulama Aşaması

Küf Önleyici Boya

Uygulama Sonrası

Sıkça Sorulan Sorular

Küf Önleyici Su Yalıtımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Küf boyası daire içerisinde oluşan küflerin bakterilerin önlenmesinde yarar sağlamaktadır. Ama küf olan bölgenin su almaması ve sürekli havalandırılması gerekmektedir. Küf önleyici olarak en iyi çözümlerin başında su girişi kesmek ve havalandırma yapmaktır.

Sektörde önde gelen Köster Anti Küf Boyası ile çok sağlıklı çözümler üretilmektedir.

Küf boyaları kesin çözüm olarak kullanılmaması gerekmektedir. Küf boyaları uygulama sonrasında bir daha oluşum süresini uzatmaktadır. Ama sürekli olmaması istenilmesi durumunda ise sürekli havalandırma ve eğer bir su akıntısı varsa çözülmesi gerekmektedir.

Bayiliklerimiz

Sektöründe lider olan firmaların uygulama ve malzeme satış bayiliği yapılmaktadır

Köster su yalıtım
basf su yalıtım
Ardex su yalıtım

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

  Ad *

  Soyad *

  E-Posta *

  Telefon

  Konu

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?