Süs Havuzu Su Yalıtım İle İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var?

SÜS HAVUZLARINDA SU YALITIMI

SÜS HAVUZLARINDA SU YALITIM VE KORUMA BOYA UYGULAMASI

Süs havuzları sitelerin ve villaların vazgeçilmez dekor ürünleridir. Ama süs havuzlarında kullanılan suların kaçak olmadan, yosunlanma ve bakteri oluşmadan kullanılması gerekmektedir. Süs havuzlarının su yalıtımda çimento esaslı su yalıtım ürünleri, poliüretan esaslı su yalıtım ürünleri, hibrit su yalıtım ürünleri ile PVC esaslı su yalıtım membranları kullanılmaktadır.

Eğer PVC esaslı su yalıtım mebranı haricinde kullanılan su yalıtım malzemelerinin üzerine koruyucu malzeme katmanı olarak termoplastik reçine esaslı zemin kaplama boyası ile görsellik, UV ışınlarına dayanıklılık, aşınmaya ve su temasına dayanımlı, dekoratif renkli, kaplamalar yapılmakadır.

Süs Havuzu Su Yalıtım

Uygulama Öncesi

Süs Havuzu Su Yalıtımı

Uygulama Aşaması

Süs Havuzu Su Yalıtım

Uygulama Sonrası

Son Yapılan Uygulamalarımız

Su yalıtım uygulamlarımızdan örneklerin bulunduğu projelerimize göz atmak isteyebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Süs Havuzu Su Yalıtımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Süs havuzları yapılarda suların görsel olarak durmasına yarayan yapı elemanları olduğundan suyun miktarında kayıp yaşamamak için su yalıtım uygulaması yapılması gerekmektedir.
Çimento esaslı su yalıtım malzemeleri, poliüretan esaslı su yalıtım malzemeleri ile PVC su yalıtım membranları ile su yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

Bayiliklerimiz

Sektöründe lider olan firmaların uygulama ve malzeme satış bayiliği yapılmaktadır

Köster su yalıtım
basf su yalıtım
Ardex su yalıtım

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

  Ad *

  Soyad *

  E-Posta *

  Telefon

  Konu

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?