Bina Su Yalıtımı İle İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var?

HAKKIMIZDA

İMG Mühendislik, sektördeki serüvenine 2007 yılında İnşaat Mühendisi Esat Mahmut GÜRÜN’un kuruculuğuyla başlamıştır. Hizmet vermeye başladığı günden itibaren kamuda ve özel sektörde onlarca inşaat projesine imza atan İMG Mühendislik, kalite standartlarını her gün daha da yükseltmekte; müşterilerinin ihtiyaçlarından çok daha fazlasına cevap vermeyi arzulamaktadır.

Sürekli değişen yapı sektörü koşullarını takip ederek bu doğrultuda yenilenmek İMG Mühendislik’in temel prensiplerinden biridir. Ayrıca “mükemmeliyetçilik” anlayışından hareketle, yetişmiş ve profesyonel eleman istihdam etme ilkesinden asla ayrılmamaktadır.  Binaların temel sorunlarının başında gelen izolasyon, dekorasyon ve onarımalanlarında her ihtiyaca en profesyonel cevabı verebilmek için “usta” personeller istihdam etmeye ve mevcut personelini, günümüz koşullarına göre eğitmeye devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası işbirlikleriyle portföyünü sürekli genişleten İMG Mühendislik, Dünya çapında güven sağlamış Braas çatı Sistemleri, Köster Su Yalıtım Uygulamaları, Jotun Boya Sistemi ve Polisan Boya markalarının uygulama ve satış bayiliğini de gerçekleştirmektedir.

Ayrıca İMG Mühendislik, “Su Yalıtımı” konusundaki yüksek tecrübesini ve uygulama kabiliyetini, tüm Türkiye’ye fayda sağlaması için www.suyalitimuzmani.com hizmetini de uygulamaya koymuştur.

İMG Mühendislik, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar içinde bulunduğu onlarca projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra da aynı çizgide ilerleyeceğinin güvencesini vermektedir.

İLKELERİMİZ

İÇİNDE YAŞADIĞIMIZ TOPLUMA KATKI SAĞLAMAK:

İçinde yaşadığımız topluma sosyal, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hissederiz. Bu duyarlılığımızın toplumda farkındalık yaratmasını isteriz.

SÜREKLİ GELİŞİM:

Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza sürekli yatırım  yaparız. En iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli güncel ve kusursuz tutmaya çalışırız.

ARTI DEĞER YARATMAK:

Büyük başarılar elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer katmayı hedefleriz.

PAYDAŞLARIN MUTLULUĞU:

Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefler, umduklarından daha iyi işler çıkarmak için uğraşırız.

Vizyon ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ

İnşaat Sektöründe;

Türkiye pazarında ilkelerinden tavize vermeden büyürken, alanında uzman olduğumuz konularda bölgesel bir güç olma yolunda durmadan ve gelişerek ilerlemektir.

MİSYONUMUZ

İMG Mühendislik;

 • İnşaat uygulamalarını ve bayiisi olduğu ürünlerin satışını müşteri odaklı bir şekilde gerçekleştirir.
 • Yenilenmeyi ve gelişmeyi önemser, “mükemmeliyetçiliği” iş felsefesi olarak benimser.
 • İşbirlikleri ile şirketin değerini artırarak karlı bir şekilde büyür.
 • Yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ile çalışanlarının yetkinliğini, mutluluğunu ve bağlılığını en üst seviyede tutar, onları gözetir.
 • Sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korur, evrensel değerlere uyar, iş sağlığını ve güvenliğini sağlar, topluma destek verir ve değer katar.

Bayiliklerimiz

Sektöründe lider olan firmaların uygulama ve malzeme satış bayiliği yapılmaktadır

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

  Ad *

  Soyad *

  E-Posta *

  Telefon

  Konu

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?