Kristalize Beton Katkı Su Yalıtımı İle İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Keşif ve Teklif

Kristalize Beton Su Yalıtım Katkısı

Beton kristalize su yalıtım katkısı, Beton bünyesinde kristaller oluşturarak yapısal suyalıtımı sağlayan sıvı kristalize beton katkısıdır.

Temel, perde ve teras betonlarında ullanılan beton kristalize su yalıtım katkısı, beton içerisindeki çimento oranının %2’si oranında ilave edilen sıvı kristalize su yalıtım katkısının katılarak belirli oranda karıştırılarak satanlar beti döküm şartları sağlanarak elde edilen su yalıtım uygulamasıdır. Diğer uygulamalara göre çok hızlı, pratik ve işçilik hatalarının en az olan su yalıtım çözümüdür. İlerde yaşanacak bir su yalıtım probleminde enjeksiyon su yalıtım uygulamaları ile hızlı ve kesin çözümler alınarak ilerleyen zamanlar içinde en uygun su yalıtım uygulamlarından biridir.

Kuyu temel, bitişik nizam gibi binalarda pozitif yönden su yalıtımın yapımının mümkün olmadığı noktalarda uygulaması şiddetle tavsiye edilmektedir. Yapı elemanında oluşabilecek soğuk derzlerde şişen bant kullanımı ile takviye edilmesi gerekmektedir.

Beton kristalize su yalıtım katkısı, sıvı ve toz halinde yapılarda kullanılmaktadır. Burada önemli olan kristalize yapıda olması gerekmektedir. Beton kristalize su yalıtım katkısı, beton içerisinde kimyasal yöndende dayanım sağlamaktadır. Betonun yapısına hiçbir şekilde müdahale etmeden yük dayanım konusunda hiçbir artısı ve eksisi bulunmamaktadır. Beton kristalize su yalıtım katkısı klorür içermediğinden donatı demirlerinde korozyon yapmayıp aksine donatıları korumaktadır. Kullanım aşamasında beton döküm aşamasında yapıldığından öncesinde bir hazırlık veya süreye ihtiyaç yoktur.

UYGULAMA ÖNCESİ

UYGULAMA AŞAMASI

UYGULAMA SONRASI

Son Yapılan Uygulamalarımız

Su yalıtım uygulamlarımızdan örneklerin bulunduğu projelerimize göz atmak isteyebilirsiniz

Bütün Uygulamalarımız

Bayiliklerimiz

Sektöründe lider olan firmaların uygulama ve malzeme satış bayiliği yapılmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Kristalize Beton Su Yalıtım Katkısı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kristalize sıvı beton su yalıtım katkıları, kullanım kolaylığı, zamandan tasarruf, diğer temel su yalıtım uygulama sonrasında koruma betonu yapılmaması gibi artıları bulunmaktadır.

Kullanılacak olan beton sınıfına göre belirlenen katkı miktarları, şantiyede beton dökümünden hemen önce mikser içerisine katılıp, belirli miktar mikser ile karıştırılması gerekmektedir. Elde edilen su yalıtımlı betonun normal beton döküm standartlarında uygulanması ile su yalıtım uygulaması tamamlanmış olmaktadır.

Beton katkılarının beton dayanımına ve slump değerine hiç bir etkisi bulunmaktadır.

Yaşam Alanlarınızda Su Yalıtımına mı İhtiyacınız Var?

İletişim ve Bilgi İçin

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Ad *
Soyad *
E-Posta *
Telefon

Konu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?