Küf Önleyici Su Yalıtım Sistemleri ile İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Keşif ve Teklif

Küf Önleyici Su Yalıtım Uygulamaları

Daire içlerinde küf oluşumu sıcaklık farklarından ve havasızlıtan oluşmaktadır. Kullanılan küf önleyici sistemler küf oluşumunu en aza indirerek yeterli havalandırma ve sıcaklık farklarının en aza indirilmesi ile beraber çözüm bulmaktadır.

Uygulama Şekli: Uygulama Şekli: Küflü yüzeylerin ıslak bez ile kaba temizliği yapıldıktan sonra Köster Küf Temizleme Losyonu ile temizlik yapılarak kurumaya bırakılır. 24 sat sonra aynı uygulama yeniden yapılır ve kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra Köster Anti küf boyası ile boya işlemi yapılır. Anti küf boyasının kurumasından sonra istenilen renkte diğer boyalar ile uygulama yapılabilinir.

UYGULAMA ÖNCESİ

UYGULAMA AŞAMASI

UYGULAMA SONRASI

Bayiliklerimiz

Sektöründe lider olan firmaların uygulama ve malzeme satış bayiliği yapılmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Küf Önleyici Su Yalıtımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Küf boyası daire içerisinde oluşan küflerin bakterilerin önlenmesinde yarar sağlamaktadır. Ama küf olan bölgenin su almaması ve sürekli havalandırılması gerekmektedir.
Küf boyaları kesin çözüm olarak kullanılmaması gerekmektedir. Küf boyaları uygulama sonrasında bir daha oluşum süresini uzatmaktadır. Ama sürekli olmaması istenilmesi durumunda ise sürekli havalandırma ve eğer bir su akıntısı varsa çözülmesi gerekmektedir.

Yaşam Alanlarınızda Su Yalıtımına mı İhtiyacınız Var?

İletişim ve Bilgi İçin

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Ad *
Soyad *
E-Posta *
Telefon

Konu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?